Module 3 - Vergroten van de fysieke weerbaarheid
Ondanks adequaat optreden en een stevige organisatie is agressie niet uit te sluiten en in alle gevallen te voorkomen. Als het gebeurt dat gedrag doorslaat in fysieke agressie dan kan het noodzakelijk zijn om een fysieke interventie te plegen in het kader van de veiligheid voor alle partijen. Een dergelijke interventie vraagt om een aantal specifieke technieken en vaardigheden. Deze technieken worden in module 3 uitgebreid behandeld. Daarnaast wordt er stil gestaan bij houding, uitstraling, veilige positie kiezen en samenwerking in een dreigende situatie.
Module 3 wordt verzorgd op de werkvloer, zodat direct kan worden geoefend in de praktijk.
Videotraining vormt een wenselijk aanvulling op deze module.
Toepassingmogelijkheden & uitvoering
We maken gebruik van praktijksimulaties waarbij acteurs kunnen worden ingezet. Onze modules zijn gericht op het versterken van de eigen positie, passend binnen de richtlijnen van de organisatie en afgestemd op het gedrag waar de medewerker mee geconfronteerd wordt.
Afhankelijk van de doelstelling van de training en de daarbij in te zetten modules wordt de groepsgrootte bepaald. Van individu, tot afdelingsniveau of het hele bedrijf; alle variaties zijn mogelijk. We hebben veel ervaring op het gebied van agressietraining, variërend van individu tot aan een groep van 400 ambtenaren die contact hadden met burgers!
De mogelijkheden zijn onbeperkt en Uw vraag bepaalt ons aanbod.
Voor de mogelijkheden binnen uw bedrijf, neem contact op met ons via info@praktikos.nl
